Zápis k předškolnímu vzdělávání v MŠ Velrybka

Mateřská škola Velrybka

Veškeré otázky ohledně MŠ a předškolního vzdělávání Vám zodpovíme v rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který proběhne v prostorách MŠ 9. dubna 2024 od 9:00 do 17:00.

ZÁPIS k předškolnímu vzdělávání v MŠ Velrybka proběhne PREZENČNĚ v úterý 7. května 2024 od 9:00 do 17:00 v prostorách MŠ, Tylova 373, Rychnov nad Kněžnou.

Co s sebou potřebujete k zápisu?

Občanský průkaz zákonného zástupce dítěte

Rodný list dítěte

Přihláška ke stravování dítěte v MŠ

Jaká jsou kritéria pro přijetí dětí do MŠ?

Pokud se k předškolnímu vzdělávání přihlásí více dětí než je kapacita MŠ (12 dětí), pak bude ředitelka MŠ rozhodovat na základě předem schválených kritérií pro přijetí dětí do MŠ.

Podání žádosti o přijetí dítěte do MŠ po termínu zápisu

V individuálních případech může být dítě přihlášeno i mimo zápis do MŠ. Je to například z důvodů stěhování (rodina se přistěhuje do RK až po termínu zápisu a hledá MŠ pro umístění svého dítěte). V tomto případě nás kontaktujte co nejdříve, abychom Vám mohli nabídnout případná zbylá volná místa.