Náš tým Mateřské školy Velrybka

Věra Musilová

Věra Musilová, DiS

Paní ředitelka má více než 15 let praxe jako učitelka v různých mateřských školách v Libereckém i Královéhradeckém kraji. V současné době se stará také o své vlastní děti. S praxí dlouholeté učitelky v MŠ přinese do týmu zkušenost, životní nadhled a prověřené metody i nápady.

Monika Nekorancová

Učitelka MŠ – Bc. Monika Nekorancová

Slečna Monika Nekorancová je absolventkou Technické Univerzity Liberec, Fakulty Pedagodické, oboru Předškolní pedagogika. Monika Nekorancová vyrostla v Rychnově nad Kněžnou a od svého mladí se věnovala na různých úrovních práci s dětmi – vedoucí na táborech a ve volnočasových kroužcích i jako dobrovolná pracovnice Centra 5KA, kdy pomáhala dětem na prvním stupni s doučováním. Slečna Monika má děti ráda a ony mají ještě raději ji, protože se s ní nikdy nenudí… Do týmu MŠ přináší nadšení, zájem o každé dítě i vysokoškolskou odbornost.

Martin Vlasák

Zastupce zřizovatele a předseda Rady školy - Mgr. Martin Vlasák

Martin Vlasák má zkušenost více než 20 let práce s mladými lidmi a dětmi. Posledních pět let se mimo jiné specializuje na besedy a kurzy pro rodiče na téma výchova dětí v předškolním a školním věku. Sám je otec čtyř dětí a týmu MŠ bude pomáhat s řešením ekonomických a manažerských otázek.

Katka

Kateřina Tancošová

Naše milá kuchařka a uklízečka Kateřina Tancošová je především praktickou pomocí pro chod MŠ. Denně zajišťuje přípravu chutných svačinek, výdej obědů a úklid a přípravu prostor školky. Káťa je maminkou dvou dětí a má k dětem velmi vřelý přístup.